بر روی باکس زیر کلیک کنید و برای اولین خرید خود کد تخفیف 10 هزارتومانی دریافت کنید (زمان استفاده از کد رو به پایان است)
[copen_get val="madaraan"]

محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شیشه شیر نوزاد خرید اینترنتی بهترین شیشه شیر کودک


۵/۵ - (۱ امتیاز)

در این مقاله از فروشگاه مامی بی بی کاملترین اطلاعات درباره ی خرید شیشه شیر نوزاد در انواع مختلف را برای شماا عزیزان فراهم کرده ایم . توجه کنید که اگر با هم نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید این امکان نیز برای شما فراهم است و میتوانید از طریق شماره های مندرج در سایت در ساعات اداری و یا از طریق گزینه ارتباط در واتساپ سوالات خود را از ما بپرسید البته که ما توصیه میکنیم قبل از هرچیز این مقاله را تا انتها مطاله کنید .

نکاتی که باید قبل از خرید شیشه شیر به آن‌ها توجه کنید

اگر از یک نوزاد بپرسید بعد از پدر و مادرش چه چیزی را بیش از همه‌چیز در این دنیا دوست دارد؟ قطعا جوابتان در یک کلمه خلاصه می‌شد. شیر! (اگر فرض کنیم نوزاد می‌توانست حرف بزند و اصلا سوال شما را متوجه بشود.)

بنابراین با این نقش پررنگی که شیر در زندگی نوزاد و کودک زیر دو سال دارد؛ خیلی طبیعی است که همان اوایل بارداری به فکر خرید شیشه شیر بیفتید. اما می‌دانید کدام برند شیشه را باید انتخاب کنید؟ خوب است که از میان انواع سیلکونی یکی را انتخاب کنید یا هنوز هم می‌توانید روی مدل‌های قدیمی آن حساب کنید؟ شیشه شیر چیکو بهتر است یا شیشه دکتر براون برای تغذیه مناسب‌تر است؟ اگر نوزاد نفخ داشت چطور؟ بهترین مدل شیشه شیر ضد نفخ کدام است؟

اگر سوالاتی مثل سوالات بالا در ذهن شما هم چرخ می‌خورند؛ با این مقاله‌همراه باشید؛ تا با هم سری به دنیای متنوع شیشه های موجود در باز بزنیم و ببینیم بهترین مدل آن کدام است؟

انواع مدل‌های شیشه شیر با نگاهی ویژه به شیر شیر آنتی کولیک

در بازار شیشه های مختلفی وجود دارد از شیشه شیرهای استاندارد که ساختار خاصی ندارند و یادآور همان شیشه های ساده‌ی دوران کودکی‌مان هستند تا شیشه هایی با گردن پهن که باعث خروج آهسته‌ی شیر می‌شوند و جریان آرام و طبیعی شیر را برای نوزاد فراهم می‌کنند. (مثل اونت)

اما مهمترین نوع شیشه شیر که این روزها حسابی پرکاربرد است شیر شیر آنتی کولیک است. هر کدام از برندهای معروف با ایجاد یک ساختار خاص به استقبال رفع کولیک‌های نوزادی رفتند. مثلا در ساختار شیشه شیرهای دکتر براون یک نی خاص طراحی شده‌است که با مکش هوای اضافه از ورود شیر و هوای اضافی به معده‌ی نوزاد جلوگیری می‌کند.

طراحان شیشه شیرهای بی بی سیل از یک محفظه سیلیکونی به نام سیل باتل استفاده می‌کنند. این محفظه فضای خلا ویژه‌ای ایجاد می‌کند و در نتیجه شیشه های این برند همه آنتی کولیک هستند.

بعضی از شیشه ها با طراحی ویژه‌ی سرشیشه‌هایشان از نفخ نوزاد جلوگیری می‌کنند. دکتر براون و چیکو از جمله‌ی این برندها هستند. مثلا در برند چیکو از نوعی سوپاپ هوا در ساختار شیشه و سرشیشه استفاده شده که باعث می‌شود سرشیشه‌های این برند هم به باشگاه ضدنفخ‌ها بپیوندند.

با معروفترین برندهای شیشه شیر موجود در بازار آشناتر شوید

  1. دکتر براون: برند دکتر براون یکی از معروفترین برندها در تولید محصولات نوزاد است. شیشه شیرهای این شرکت به خاطر ساختار خاص و ویژه‌ی آنتی کولیکی که دارند و همچنین ساختار طبیعی سرشیشه‌های این برند بین نوزادان محبوبیت ویژه‌ای دارند و از این نظر در جایگاه اول قرار می‌گیرند.

حسن دیگر این شیشه ها جنس آن‌هاست. این شیشه شیرها در دو جنس طلقی و پیرکس تولید می‌شود.

شیشه شیرهای طلقی دکتر براون در سایزهای ۱۵ میلی‌لیتر و ۶۰ میلی‌لیتر مناسب برای قنداق‌خوری، ۱۲۰ میلی لیتر با سرشیشه شماره یک مناسب برای تغذیه‌ی نوزاد در بدو تولد، ۲۵۰ میلی‌لیتر با سرشیشه شماره یک مناسب برای استفاده نوزاد از بدو تولد و همچنین ۲۷۰ میلی لیتر با سرشیشه شماره سه مناسب برای تغذیه نوزادان بالای ۶ ماه موجود هستند.

شیشه های پیرکس دکتر براون هم در سایزهای ۲۵۰ و ۲۷۰ میلی‌لیتر وجود دارند که کمی از نوع طلقی سنگین‌تر هستند اما در مقابل ویژگی های مثبت خود را دارند .

برای آَشنایی بیشتر به صفحه شیشه شیر دکتر براون مراجعه کنید.

خرید شیشه شیر نوزاد

  1. شیشه شیر بی بی سیل: بی بی سیل یکی از شرکت‌های پیشرو در ساخت محصولات سیلیکونی نوزادان است. شیشه های این برند به خاطر ساختار خاصی که در طرحی آن‌ها ایجاد شده کاملا ضد نفخ هستند و در رتبه‌ی دوم نوع ضدنفخ قرار می‌گیرند.

سرشیشه‌های همراه شیشه شیر بی بی سیل هم به ساختمان ضد نفخ این نوع شیشه کمک می‌کنند و هم به خاطر بافت نرم و ساختاری مشابه سینه‌ی مادر خیلی زود از طرف بچه‌ها پذیرفته می‌شوند.

این شیشه ها بسیار سبک و فاقد مواد مضر pbaهستند و به راحتی می‌توانید برای شستشو آن‌ها را در دستان ماشین ظرشویی بگذارید.

برای آَشنایی بیشتر به صفحه شیشه شیر بی بی سیل مراجعه کنید

خرید اینترنتی شیشه شیر

  1. شیشه شیر اونت: شیشه شیرهای اونت در دو نوع نچرال یا طبیعی و کلاسیک در بازار پیدا می‌شوند. شیشه شیر اونت نچرال همان‌طور که از اسمش پیداست ساختاری آرگونومیک و طبیعی دارد و در نتیجه نوزاد می‌تواند شیشه را آسان‌تر در دست بگیرد. همچنین سرشیشه‌های این برند ساختاری کاملا مشابه سینه‌ی مادر دارند که خب طبیعتا بچه‌ها هم از این تشابه حسابی استقبال می‌کنند.

شیشه های کلاسیک این برند هم به خاطر ساختار ضد نفخشان حسابی طرفدار دارند و البته با وجود سرشیشه‌ها نچرال دیگر خیالتان از بابت پذیرفته شدن شیشر شیر اونت توسط نوزاد حسابی راحت است.

شیشه شیر اونت دارای دو جنس پیرکس و طلقی است.

نوع طلقی اونت مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و در سایزهای ۱۲۵ میلی‌لیتر با سرشیشه ارتودنسی شماره یک برای تغذیه نوزادان از بدو تولد، ۲۶۰ میلی لیتر با سرشیشه سلیکونی شماره دو و جریان شیر دو قطره‌ای برای تغذیه نوزادان بالای یک ماه، ۳۳۰ میلی لیتر با سرشیشه سیلیکونی و جریان شیر سریع و چهار قطره‌ای برای تغذیه نوزادان شش ماه به بالا  مناسب است.

نوع پیرکس اونت هم به خاطر مقاومت بالایشان بسیار پرطرفدار هستند. این شیشه شیرها هم در سایزهای ۱۲۰ میلی‌لیتر با سرشیشه سیلیکونی شمار یک ویژه تغذیه نوزادان از بدو تولد، شیشه ۲۴۰ میلی لیتر با سرشیشه شماره ۲ دارای جریان متوسط شیر مناسب برای تغذیه نوزادان بالای یک ماه به بازار عرضه شدند.

برای آَشنایی بیشتر به صفحه شیشه شیر اونت مراجعه کنید

بهترین شیشه شیر

  1. شیشه شیر چیکو: چیکو یک برند ایتالیایی معروف است که شیشه شیرها و سایرمحصولات نوزادش از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. شیشه های این برند از نظر تنوع طرح و رنگ بسیار خوب ظاهر شدند.

جنس سرشیه های چیکو سیلیکونی و لاتکسی است. شیشه‌ شیرهای چیکو هم در دو جنس طلقی و پلاستیکی در بازار وجود دارند و مثل سایر برندهایی که دراین مقاله معرفی کردیم  فاقد مواد مضر pba هستند.

شیشه شیرهای چیکو ساختاری ضد نفخ دارند و می‌توانید آن‌ها را در سایزهای ۶۰ میلی لیتر، ۲۴۰ میلی‌لیتر، ۱۵۰ میلی‌لیتر و ۲۵۰ میلی لیتر در فروشگاه مامی بی بی پیدا کنید.

برای آَشنایی بیشتر به شیشه شیر چیکو مراجعه کنید

شیشه شیر خارجی نوزاد

  1. شیشه شیر تویست شیک: شیشه شیر تویست شیک هم یکی دیگر از برندهای پرطرفدار در ایران است. این شیشه به خاطر ساختار ویژه‌ای که دارد هم ضد نفخ است و هم سرشیشه‌اش ساختاری مشابه سینه مادر است. شستشوی این نوع شیشه هم راحت است و از طرف دیگر به خاطر وجود طراحی خاص به راحتی می‌توانید شیر نوزاد را آماده کنید یا غذا را در ظروف ذخیره کنید.

قیمت شیشه شیر نوزاد

شیشه شیر پیرکس یا شیشه شیر طلقی؛ کدامیک بهتر است؟

در بخش بالا زیاد از نوع طلقی و پیرکس صحبت کردیم.. اما این دو جنس چه تفاوتی با هم دارند؟

شیشه های پیرکس کمی سنگین‌تر هستند اما در مقابل عمر بیشتری دارند و به راحتی می‌توانید برای نظافت و استریل شدن این نوع شیشه شیر را در ماشین ظرفشویی قرار بدهید یا آن‌ها را در ماکروفر بگذارید. و یا با کمک آب جوش آن‌ها را استریل کنید. تنها مشکل جنس پیرکس علاوه بر سنگینی آن‌ها عدم مقاومت انها در برابر ضربه‌های سخت است؛ که با کمی مراقبت بیشتر این مشکل هم قابل حل است.

جنس دیگر شیشه شیرها هم طلق است. این نوع شیشه ها به خاطر ماهیتشان که نوعی پلاستیک مقاوم هستند، قابلیت استریل شدن در مایکروفر را ندارند( برخی برند ها شیشه های طلقیشان نیز این قابلیت را دارند ). اما در مقابل سبک هستند و با ضربه‌های محکم هم نمی‌شکنند.

البته حالا که بحث سلامت فرزندتان وسط است به سراغ شیشه شیر پلاستیکی یا طلقی فاقد BPA بروید؛ BPA نوعی ماده‌ی مضر موجود در پلاستیک است که در اثر گرما آزاد می‌شود و اثرات مخربی روی سیستم بدن می‌گذارد.

تا زیاد نگران نشدید این را بگوییم که بیشتر برند های موجود در بازار مثل شیشه چیکو یا شیشه شیر تویست شیک و … فاقد BPA هستند و از این بابت خیالتان حسابی راحت است.

خرید شیشه شیر در ایستگاه پایانی

تفاوتی نمی‌کند که برای تغذیه بهتر فرزندتان به سراغ شیشه ضد نفخ می‌روید یا از میان مدل‌های مختلف  سیلیکونی یکی را انتخاب می‌کنید.

نکته‌ی مهم در استفاده از مدل‌های مختلف راحتی فرزند شماست. یادتان باشد که

  1. قبل از اولین استفاده خوب آن را استریل کنید.
  2. قبل از خرید به سن فرزندتان و جریان سرشیشه توجه کنید تا بتوانید یک شیشه شیر متناسب انتخاب کنید.
  3. اگر فرزندتان بعد از خوردن شیر علائمی شبیه به دلپیچه دارد؛ شاید بد نباشد ازانواع ضد نفخ مثل بی بی سیل یا دکتر براون استفاده کنید.
  4. هنگام خرید به سبکی آن و البته شکل سرشیشه توجه کنید. اگر دوست دارید در کنار شیشه شیر نوزادتان از سینه مادر هم تغذیه کند؛ بهتر است به سراغ حالت های نچرال مثل اونت بروید.

 

در آخر اگر نیاز به هرگونه راهنمایی در مورد شیشه شیر ها دارید و یا میخواهید با توجه به نیاز و شرایط کودک خود شیشه مناسب را انتخاب کنید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و یا از طریق گزینه ارتباط در واتساپ سوال خود را در واتساپ مطرح کنید

 

نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟

همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

۰۲۱-۷۷۶۸۲۳۶۹

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه ۹ صبح تا ۶ عصر

 

5/5 - (1 امتیاز)

سبد خرید

خروج
اسکرول به بالا