محصولات

نظرات کاربران

  1. ناشناس گفت:

    قیمت مناسب هم بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید لباس نوزادی با قیمت ارزان – ست لباس نوزاد چند تکه


سلام به همه ی شما عزیزان در این بخش قصد داریم تا تمام اطلاعتی که شما برای انتخاب و خرید لباس نوزاد عزیز خود نیاز دارید را تشریح کنیم در این بخش درباره ی راهنمای سایز لباس نوزاد ، نخریدن و یا خرید ست لباس نوزاد ، ویژگی های مثبت و منفی یا قیمت لباس نوزادی صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید .

سرویس و ست لباس نوزاد انتخاب کنیم یا نه ؟

همناطور که گفتیم در این بخش نکات بسیار مهمی درباره ی لباس نوزادی خواهیم گفت اما قبل از همه آنها باید به این سوال پاسخ بدهیم که ست لباس نوزاد بخریم یا خیر ؟

این کار هم ویژگی مثبت دارد و هم منفی . حالت مثبت آن این است که شما میتوانید لباس کودک عزیز خود را به صورت ست تهیه کنید و همچنین قیمت آنها در حالت ست بودن و چند تکه بودن آنها مناسب تر است .

اگر در ماه های نخست تولد نوزاد خود هستید و یا در حال خرید لباس های سیسمونی نوزاد هستید انتخاب ست لباس نوزاد میتواند گزینه به صرفه ای باشد .

اما ویژگی منفی این حالت این است که امکان دارد در این ست ها محصولاتی باشد که چندان ضروری نباشند . اگر شما ست لباس نوزادی انتخاب کنید که تعداد آن خیلی زیاد نباشد و یا محصول بدردنخور و غیر ضروری در آن نباشد این ویژگی منفی ست های چند تکه لباس را نیز رفع کرده اید .

لباس نوزاد سایز صفر

ست لباس نوزاد چند تکه مناسب است ؟ و چه سایز هایی دارند ؟

اکثر سرویس لباس های نوزاد به صورت ۲ تا ۱۰ تکه تولید و ست میشوند . اما ممکن است برندی نیز باشد که ست بالای ۱۰ تکه عرضه کرده باشد .

بیشتر ست و سرویس های لباس کودک در سایز های صفر و یک تولید میشوند چرا که خرید ست های بالای ۵ تکه در ماه های بالاتر چندان مناسب نیست .

ست بیمارستانی نوزاد

راهنمای سایز لباس نوزاد :

ما تا قبل از این بسیار تلاس کردیم که یک راهنمای سایز انتخاب لباس نوزاد را برای شما عزیزان آماده کنیم .
اما با توجه به اینکه سایز های هر برند متفاوت است بنابراین از این کار منصرف شدیم چرا که ممکن بود این اعداد ارقام بیشتر باعث پرت شدن حواس شما عزیزان بشود .

برای انتخاب سایز مدنظر خود ابتدا طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از وارد شدن داخل صفحه ی محصول سایز مورد نظر خود را میتوانید انتخاب کنید .

لباس نوزاد ترک

چه تعداد لباس نوزاد سایز صفر و کوچک بخریم ؟

یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که ما مخصوصا در زمانی که هنوز نوزادمان متولد نشده با شوق بسیار زیاد اقدام به خریدن تعداد زیادی لباس سایز صفر و یا حتی کوچکتر میکنیم .

اما بعد از اینکه نوزاد ما متولد شد خیلی زود متوجه میشویم که دیگر بسیاری از آن لباس های سایز صفر و کوچک قابل استفاده نخواهند بود اما چرا ؟

به این دلیل که نوزاد در ماه های اولیه تولد بسیار سریع رشد میکند و لباس نوزاد های سایز صفر خیلی سریع کوچک و غیر قابل استفاده خواهند شد .

برای تولد نوزاد و ماه های اول نیاز نیست که تعداد زیادی لباس کوچک تهیه کنید .

برای مشاهده صفحه خرید انواع پتو نوزادی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید ( پتو نوزاد )

ست لباس نوزاد

تعویض آسان لباس نوزاد یک ویژگی مهم :

یک نکته دیگر که مخصوصا در ماه های نخستین بسیار جلب توجه خواهد کرد این است که در ماه های اول نیاز میشود که در روز چند بار پوشک نوزاد را تعویض کنیم و برای تعویض نیز باید مدام لباس های کودک را از تنش خارج کنیم بنابراین توجه داشته باشید لباس های نوزادی تهیه کنید که از این نظر مناسب باشند و بتوان خیلی راحت تر آن ها را از تن نوزاد خارج کنیم .

برای مشاهده صفحه خرید سرهمی نوزاد بر روی اینک رو به رو کلیک کنید ( سرهمی نوزاد )

سرویس لباس نوزاد

یک سایز بزرگتر یک استراتژی خوب و قدیمی :

حتما شما نیز به یاد دارید که در زمان کودکی ما ، خانواده ها لباس ها را یک سایز و در مواقعی چند سایز بزرگ تر برای ما میخریدند که چون ما در زمان رشد هستیم و قرار است تا چند ماه آینده اندازه مان شود که البته تا آخرین روزی که ما از آن لباس استفاده میکردیم باز هم اندازه ما نمیشد . یادش بخیر واقعا .

اما شما نیاز نیست این کار را همیشه انجام بدهید بلکه فقط در زمان نوزادی و مخصوصا ماه های نخست میتوانید لباس ها را اگر برای بعدا خریداری میکنید یک سایز بزرگتر بخرید تا فرصت استفاده آنها را از دست ندهید .

لباس نوزاد ترک

لباس نوزاد ارزان و مشکل ضمخت بودن بافت پارچه :

در مواقعی احتمالا شما نیز دیده اید که برخی برند های لباس نوزاد بسیار ارزان قیمت هستند و اگر ما در وضعیت مالی خوبی نیز نباشیم ممکن است که دچار سردگمی بشویم و لباس های بی کیفیت که سلامتی نوزاد ما را به خطر خواهند انداخت را انتخاب کنیم .

فراموش نکنیم که راحتی و ایمن بودن لباس نوزاد نکته ی بسیار بسیار مهمی است . برخی لباس های نوزاد که تولید برند های بی کیفیت است از پارچه های زخیم و به اصطلاح ضمخت استفاده میکنند که این موارد به پوست و بدن نوزاد ما بسیار آسیب خواهد زد بنابراین در زمان انتخاب لباس نوزاد حتما این نکته را فراموش نکنید که اگر آن جنس بسیار ارزان است کیفیت بدی نداشته باشد .

برای مشاهده صفحه خرید انواع پیشبند نوزاد کلیک کنید ( پیشبند نوزاد )

ست چند تکه لباس نوزاد

لباس نوزاد ضد حساسیت :

تقریبا میتوان گفت که جنش اکثر لباس های نوزاد از نخ پنبه است و لباس های جنس پلاستیکی و برخی نخ های غیر استاندارد میتوانند بر روی پوست نوزاد ما حساسیت ایجاد کنند .

بنابراین مراقب باشید که جنس پارچه انتخابی شما حتما استاندارد باشد .

( توجه : تمامی لباس های نوزاد موجود در فروشگاه مامی بی بی دارای این استاندارد ها هستند )

لباس نوزاد ارزان

لباس نوزاد را قبل از استفاده شستشو دهید :

برای آخرین نکته میتوانیم بگوییم که حتما ، حتما و حتما قبل از استفاده لباس نوزاد را شستشو دهید چرا که این محصولات قبل از اینکه تبدیل به لباس شوند طاقه ها پارچه بوده اند که در انبار ها نگهداری میشوند .

همچنین برخی برند ها برای جلوگیری از آسیب به لباس ها در انبار از مواد نگهدارنده و تثبیت کننده رنگ استفاده میکنند . بنابراین حتما قبل از استفاده لباس نوزاد را با استفاده از شوینده های مخصوص لباس نوزاد شستشو دهید .

قیمت لباس نوزادی

قیمت لباس نوزاد :

قیمت لباس نوزاد نیز بر اساس برند های مختلف تولید کننده ، زمان واردات و تولید آنها ، قیمت ارز های بین المللی متفاوت است همچنین کیفیت لباس ها نیز بر قیمت گذاری نهایی آنها بسیار دخیل است .

لباس نوزادی پسرانه :

یکی از موضعات جذاب در انتخاب لباس نوزاد گشتن در میان طرح های مختلفی است که برای نوزاد پسر و دختر تولید میشود . لباس نوزادی پسرانه نیز در طرح های بسیار زیادی تولید میشوند که شما عزیزان میتوانید در ابتدای همین صفحه بسیاری از این طرح ها را مشاهده کنید .

لباس نوزادی پسرانه معمولا در رنگ های آبی ، قرمز ، کرم و سایر رنگ ها تولید میشود هر چند که جنسیتی کردن رنگ ها در حال حاضر کار چندان درستی نیست و نباید چون نوزاد ما پسر است حتما از رنگ هایی که به عنوان رنگ پسرانه شناخته میشود استفاده کرد.

لباس نوزادی دخترانه :

لباس نوزادی دخترانه نیز از این موضوع جدا نیست . معمولا برای لباس نوزاد دختر رنگ های صورتی ، کرم ، آبی کم رنگ و… استفاده میشود . اما خوشبختانه طراحان لباس و تولید کنندگان لباس نوزاد برای طرح های لباس دخترانه از رنگ های مختلفی امروزه استفاده میکنند . لباس نوزادی دخترانه نیز میتوانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید .

خرید اینترنتی لباس نوزاد چگونه است ؟

شما عزیزان میتوانید سفارش خود را هم از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی مامی بی بی
و هم از طریق تماس تلفنی با شمار های مندرج در سایت ثبت کنید .

خرید لباس نوزاد

سفارش من چند تا چه زمانی به دستم میرسد ؟

سفارشات استان تهران که تا قبل از ساعت ۵ عصر هر روز ثبت شوند با هماهنگی شما میتوانند در همان روز ارسال شوند
و سفارشاتی که پس از ساعت ۵ عصر ثبت میشوند به ترتیب در روز بعد ارسال میشوند .

سفارشات سایر استان ها هم در ساعت ۱۰ صبح هر روز تحویل پست میشوند و معمولا ۲ الی ۳ روز کاری زمان میبرد به دست شما برسد .
مثلا اگر شما امروز ساعت ۵ عصر سفارش خود را ثبت کنید ، سفارش شما فردا ساعت ۱۰ صبح تحویل پست میشود .

هزینه سفارش خود را چگونه باید پرداخت کنم ؟

برای سفارشات استان تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد .
همچنین از طریق پرداخت کارت به کارت و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی در سایت هم اقدام کنید

برای سفارشات سایر استان ها هم به دلیل اینکه تمامی سفارشات با پست ارسال میشوند ، امکان پرداخت در محل وجود ندارد
پرداخت هزینه سفارشات هم یا از طریق درگاه های بانکی سایت و یا از طریق کارت به کارت امکان پذیر است .

چرا برای خرید  مامی بی بی را انتخاب کنیم ؟

  1. قیمت  در فروشگاه مامی بی بی به نسبت بسیاری از فروشگاه ها مناسب تر است
  2. خرید از فروشگاه مامی بی بی به راحت ترین شکل ممکن است
  3. اگر تهران باشید از امکان پرداخت در محل نیز بخوردار خواهید بود
  4. در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال میکنیم ما در این مورد در ایران رکورد دار هستیم
  5. با خرید از فروشگاه مامی بی بی مطمئن هستید که کالای اورجینال دریافت میکنید

همچنین ما برای شما سه سایت بین المللی را برای آوردیم که میتونید اطلاعات بیشتری درباره این محصولات بدست بیارید . اما متاسفانه امکان خرید مستقیم از وبسایت های زیر برای کاربران ایران وجود نداره

سایت مرجع برند :  https://www.target.com

منبع و مرجع متن :

منبع و مرجع متن :

 

حال که با ویژگی های این محصولات آشنا شدید . اگر قصد تهیه یکی از این محصولات را دارید میتوانید
از فروشگاه اینترنتی مامی بی بی ( باعث افتخار ماست ) با قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به سایر فروشگاه های سراسر کشور محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید

نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟

همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

۰۲۱-۶۶۴۳۶۵۹۱

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه ۹ صبح تا ۷ عصر

۰۹۳۸-۶۶۴۲۴۶۹

پاسخگویی در زمان اداری

پشتیبانی سیسمونی

5/5 - (1 امتیاز)

سبد خرید

خروج
اسکرول به بالا